Gembird WM-55F-03 TV wall mount (fixed), 32 -55 Gembird
- TootjadGembird
- Mudel: WM-55F-03
- Saadavus: 5
-
9€
Gembird WM-55F-03 TV wall mount (fixed), 32”-55” Gembird
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 535.00 mm |
| Gross height (mm) | 35.00 mm |
| Gross weight | 1.33 kg |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Net weight | 0.88 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 752 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 360.00 g |
| Plastic (No PET) | 90.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.45 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: gembird wm-55f-03 tv wall mount fixed, 32 -55 gembird, wm-55f-03, gembird, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused

